بازدید کننده گرامی 

 سلام

خوش آمدید

اگر بدنبال این هستید که برای شرکت ، موسسه ، آموزشگاه  و یا کسب و کار خود یک نرم افزار سفارشی با امکانات دلخواه داشته باشید و بابت تولید آن مایل به پرداخت هزینه ی بالایی نیستید ، با ما تماس بگیرید . تولید نرم افزار هایی با مقیاس متوسط و کوچک (حداقل یک سیستم و حد اکثر 20 سیستم تحت شبکه به همراه یک گیگا بایت بانک اطلاعاتی ) تخصص و مهارت ماست .

در ادامه برخی از نمونه تولیدات ذکر گردیده است . 


نرم افزار مدیریت سفارشات تولیدی پوشاک

در این نرم افزار امکاناتی چون ثبت اطلاعات مشتری ، ثبت اندازه ها ، مدیریت سفارشات از پذیرش تا تحویل و ارسال پیامک و انواع گزراشات کاری و مالی گنجانده شده است .

 


نرم افزار ثبت اطلاعات مساجد

ثبت اطلاعات جغرافیایی فرهنگی مساجد به همراه ثبت سابقه فعالیت ها و نیز وضعیت بنا و امکانات مسجد و افراد مرتبط با مسجد، از جمله امکاناتی است که این نرم افزار در اختیار کاربر قرار می دهد.

 


مدیریت و ثبت صورتجلسات

ثبت تمامی جلسات، صدور صورتجلسه به صورت چاپی، ثبت مصوبات و پیگیری نتیجه آنها از جمله امکانات این نرم افزار است .

 


وجوهات شرعی

ثبت و مدیریت مالی تمامی وجوهات شرعی ازجمله خمس، زکات، نماز و روزه قضا به همرا گزارشات کامل مالی، توسط این نرم افزار صورت می پذیرد.

 

 


انبار داری

نرم افزار مدیریت انبار با امکانات کامل که برای مدیریت چند انباره طراحی شده است . رسید کالا ، تحویل کالا ، رسید و حواله برگشتی، اسقاط کالا و انتقال کالا بین انبار ها از جمله امکانات نرم افزار می باشد . 

 


فیش حقوقی

یک نرم افزار حقوق دستمزد خاص با توجه به نیاز های یکی از مشتریان محترم

 


گردش اموال

ثبت اموال و مدیریت گردش اموال

 


مدیریت اشتراک باشگاه بدنسازی

ثبت وضعیت حضور بدنسازان به همراه مدیریت مالی اشتراک به همراه دستگاه کارت خوان البته با هزینه ای مناسب از جمله ویژگی های این نرم افزار است

 


نرم افزار مداد

ثبت کارنامه ماهیانه و نیز ثبت موارد انضباطی دانش آموزان توسط این نرم افزار صورت می پذیرد.

 


مدیریت کلاس

معلمان گرامی با استفاده از این نرم افزار برای هر جلسه و هر دانش آموز پوشه الکترونیکی دارند که تمامی اطلاعات مربوط به دانش آموز و جلسات را مدیریت و ثبت می نماید . 

 


تهیه و توزیع کالا

مدیریت تهیه و توزیع کالا از کارخانه تا تحویل به کارمندان هدفی بوده است که این نرم افزار برای نیل به آن تولید شده است.

 


مدیر دفتر

ثبت تمامی فعالیت های حوزه مدیریت ازجمله قرار های ملاقات، بازدیدها، حضور ها، جلسات، فعالیت ها و ... توسط این نرم افزار صورت گرفته و ایجاد نظم در حوزه مدیریت اولین فاکتوری است که مد نظر قرار گرفته است.

 


کتابخانه مدارس

مدیریت ساده کتابخانه مدارس که کتابداری را به صورت روان و ساده انجام می دهد.

 

 


قرعه کشی

این نرم افزار ساده برای قرعه کشی یکی از مسابقات سطح شهر تولید شده است.